Groepsfoto_2019.jpg

Welkom bij Sint-Michiels Tennis & Padel

Wij zijn een familiale club met 9 buitenterreinen, 5 om te tennissen en 4 om te padellen.
Ons clubhuis biedt een toffe bar, drie ruime terrassen (inclusief rooftop), moderne kleedkamers en sanitaire voorzieningen. Voor de kleinsten is er een speelplein.
Het clubhuis ligt in een groen kader en is veilig afgesloten van de openbare weg.​

luchtfoto.jpg
 

 Bestuur 

nico.jpg

Nico Leys

Interclub
Reservatiesysteem Elit

Nico@TCSM.be

Peter.jpeg

Peter Demets

Penningmeester

Juridische begeleiding

Peter@TCSM.be

philip.jpg

Philip Cafmeyer

Verantwoordelijke gebouwen, infrastructuur en tennispleinen

Philip@TCSM.be

Ludo2.jpg

Ludo Houf

Secretaris, verantwoordelijke communicatie en social media

Ludo@TCSM.be

tomas.jpg

Tomas Blaton

Feestcomité PlingZesse en 
verantwoordelijke tornooien

Tomas@TCSM.be

Hans_edited.jpg

Hans Maene

Ledenadministratie

Hans@TCSM.be

Sevgim De Vuyst.jpg

Sevgim De Vuyst

Padel ambassadrice

Sevgim@TCSM.be

 Padel managment team 

Sevgim De Vuyst.jpg

Sevgim De Vuyst

Bestuurslid​

Infrastructuur

Robbe.JPG

Robbe De Groote

Tornooien​

Interclub

Elit

Thomas Dhiet.jpeg

Thomas D'hiet

Publiciteit en communicatie

Sponsors

Maarten.jpg

Maarten Laporte

Interne competities

plingzesse_Tekengebied 1.png

PlingZesse

 

Dankzij ons feestcomité is er altijd iets te beleven op en naast het terrein.
Een quiz, dubbelavond, feestje, lekkere barbecue of gezellig genieten van een glaasje onder tennisvrienden.

Helpende handen tijdens onze vele activiteiten zijn altijd welkom!

 
 

 Terreinsponsors 

MAENE_1964_NEG
Sijs_sponsor
1/1
1/1

 Sponsors 

1/1

Met dank aan de Sportdienst en Stad Brugge voor de werkingstoelage

StadBrugge_CMYK.png